Ви переглядаєте: Головна >Архів рубрики ‘Сторінка подяки

Майстер-клас “Янгол-мотанка” для наших воїнів ЗСУ

Дошкільний навчальний заклад #87 ,,Дельфін,, допомагає нашим воїнам ЗСУ. Разом із маленькими вихованцями та їх батьками, зібрали допомогу та провели майстер-клас на тему: ,,Янгол-мотанка,,. Вихователь-методист Муха В.В. та практичний психолог Артемчук Л.В. розповіли про патріотичне виховання дошкільників та дали поради, щодо виготовлення оберігів для воїнів ЗСУ. Вихователь Євстратенко Л.П. підготувала презентацію на тему,,Роль народної іграшки […]

Дякуємо батькам за допомогу в створені комфортних умов перебування малюків

Співпраця ДНЗ №87

Маленькі волонтери допомагають військовим на передовій.

Благоустрій території ДНЗ спільно з батьками вихованців 11.05.2019р.

Дякуємо батькам наших вихованців за благоустрій території ДНЗ , за яскравий парканчик. Тільки разом ми зможемо створити крсу і комфорт для малюків.

Подяка батькам за допомогу в підготовці дошкільного закладу до 2013/2014 навчального року

Щиро дякуємо батькам груп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 за участь у підготовці дошкільного закладу до навчального року, в створенні комфортних умов для перебування дітей в закладі.

Дякуємо всім батькам за допомогу та підтримку в 2012-2013 н.р.

Подяка всім батькам за активну участь в громадському житті нашого закладу: у батьківських зборах, ярмарці «Щедрі дари осені», виставках- «Здоровий спосіб життя», «Новорічний хенд-мей», «День Перемоги», «Безпека малюка», розвагах «Коляда», майстер-класі «Галявина сімейного успіху», конкурсах «Смачна новорічна країна», «Дід Мороз шукає таланти». У громадському житті нашого закладу опікувалася проблемами та організаційними питаннями — голова ради […]

Подяка голові депутатської фракції «Партії регіонів» Отрешко Сергію Володимировичу

Адміністрація дошкільного навчального закладу № 87 «Дельфін» висловлює Вам велику подяку за  створення сприятливих умов для перебування дітей в дошкільному закладі. Ваша допомога є вагомим внеском в розвитку та підтриманні закладу в належному стані.

Подяка депутату міської ради Кіті І.М.

Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює Вам велику подяку за  сприяння у  питанні з додаткового фінансування щодо капітального ремонту даху  дошкільного закладу.

Висловлюємо подяку спонсору: КБ «ПриватБанк» Шуршину Віктору Олександровичу.

Висловлюємо велику подяку спонсору:  КБ «ПриватБанк»  Шуршину Віктору Олександровичу.   Шановний Віктор Олександрович!             Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює Вам велику подяку за благодійну спонсорську допомогу у придбанні дитячої білизни.

Copyright © 2024 Всі права захищені. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №87 "Дельфін" Черкаської міської ради Черкаської області