Вы просматриваете: Главная >Архив рубрики ‘Сторінка подяки

Дякуємо батькам за допомогу в створені комфортних умов перебування малюків

Співпраця ДНЗ №87

Маленькі волонтери допомагають військовим на передовій.

Благоустрій території ДНЗ спільно з батьками вихованців 11.05.2019р.

Дякуємо батькам наших вихованців за благоустрій території ДНЗ , за яскравий парканчик. Тільки разом ми зможемо створити крсу і комфорт для малюків.

Подяка батькам за допомогу в підготовці дошкільного закладу до 2013/2014 навчального року

Щиро дякуємо батькам груп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 за участь у підготовці дошкільного закладу до навчального року, в створенні комфортних умов для перебування дітей в закладі.

Дякуємо всім батькам за допомогу та підтримку в 2012-2013 н.р.

Подяка всім батькам за активну участь в громадському житті нашого закладу: у батьківських зборах, ярмарці «Щедрі дари осені», виставках- «Здоровий спосіб життя», «Новорічний хенд-мей», «День Перемоги», «Безпека малюка», розвагах «Коляда», майстер-класі «Галявина сімейного успіху», конкурсах «Смачна новорічна країна», «Дід Мороз шукає таланти». У громадському житті нашого закладу опікувалася проблемами та організаційними питаннями — голова ради […]

Подяка голові депутатської фракції «Партії регіонів» Отрешко Сергію Володимировичу

Адміністрація дошкільного навчального закладу № 87 «Дельфін» висловлює Вам велику подяку за  створення сприятливих умов для перебування дітей в дошкільному закладі. Ваша допомога є вагомим внеском в розвитку та підтриманні закладу в належному стані.

Подяка депутату міської ради Кіті І.М.

Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює Вам велику подяку за  сприяння у  питанні з додаткового фінансування щодо капітального ремонту даху  дошкільного закладу.

Висловлюємо подяку спонсору: КБ «ПриватБанк» Шуршину Віктору Олександровичу.

Висловлюємо велику подяку спонсору:  КБ «ПриватБанк»  Шуршину Віктору Олександровичу.   Шановний Віктор Олександрович!             Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює Вам велику подяку за благодійну спонсорську допомогу у придбанні дитячої білизни.

Copyright © 2021 Всі права захищені. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №87 "Дельфін" Черкаської міської ради Черкаської області