Тематичний тиждень безпеки дитини
В дошкільний навчальний заклад завітали представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області, Людмила Шинкаренко та Тетяна Кудревич.
Метою зустрічі було поглибити знання дітей про надзвичайні ситуації; сформувати уявлення про причини їх виникнення, наслідки, закріпити правила поведінки під час НС, розвивати навички самозахисту та взаємодопомоги; закріпити знання номерів спецслужб; виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я та життя.
Наприкінці заходу всі вихованці отримали корисні подарунки від Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.
Дякуємо за співпрацю та корисну інформацію.
![](http://dolphin.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699863703716-273x300.jpg)
![](http://dolphin.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699863705334-300x201.jpg)
![](http://dolphin.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699863706886-300x236.jpg)
![](http://dolphin.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699863710858-300x292.jpg)